Historia Gosi z manucuda.pl

Gosia poprosiła mnie o wsparcie w zaprojektowaniu i wykonaniu lejka sprzedażowego dla książki ,,Chcę wwwiecej”, której jest współautorką. Głównym celem książki jest wspieranie kobiet i zachęcenie ich do samorealizacji. Gosia wierzy, że każda kobieta ma możliwość tu i teraz osiągnąć sukces! Musi tylko zacząć. Jak sama mówi ,, Wiem, że początki są trudne, bo świat online zmienia się z dnia na dzień, a ten, kto chce osiągnąć sukces, potrzebuje szerokiej wiedzy na start. Książka Chcę wwwięcej to pigułka wiedzy, która zachęci każdą kobietę do postawienia pierwszych kroków w byciu online i doda otuchy.”

Na co dzień Gosia tworzy markę Manucuda.baby z produktami handmade – wyprawka, pościele, maty, warkocze i dekoracje do pokoiku dla dzieci. Dodatkowo interesuje się rozwojem osobistym i chciałaby, aby więcej kobiet zaczęło prowadzić działalność, o jakiej marzy.

W ramach mojego wsparcia:

  • została zaprojektowana i wykonana strona sprzedażowa: www.manucuda.pl/ksiazka-chce-wwwiecej, której celem jest sprzedaż książki ,,Chcę wwwięcej”,
  • utworzono i skonfigurowano newsletter w programie Mailerlite,
  • osadzono formularz zapisu do newslettera na stronie sprzedażowej,
  • utworzono automatyzacje z lead magnetem — darmowy rozdział książki.

Teraz Gosia może aktywnie promować książkę ,,Chcę wwwięcej” na Instagramie i kierować zainteresowanych użytkowników na stronę sprzedażową, gdzie mogą dokonać zakupu książki lub pobrać darmowy rozdział książki.

Gdybyś miał/a ochotę na zakup produktów handmade to wrzucam Ci link do Instagrama Gosi: https://www.instagram.com/manucuda.baby/

Ty też zacznij delegować zadania w swoim biznesie! Pobierz mój miniporadnik. Znajdziesz w nim wskazówki, które pomogą Ci rozpocząć delegować zadania Wirtualnej Asystentce, a tym samym odzyskać czas, na co tylko chcesz!

Podobne wpisy