Historia Asi z wiaraczyniporod.pl

Asia poprosiła mnie o stworzenie lejka z lead magnetem (afirmacje porodowe) i strony one time offer (specjalna oferta cenowa kursu Wiara Czyni Poród).

Na swojej stronie wiaraczyniporód.pl posiadała już formularz zapisu do newslettera stworzony w programie MailPoeat, jednak nie działał on prawidłowo. Po wypełnieniu formularza przycisk ,,Tak, pobieram,, był nieaktywny. Tym samym użytkownicy nie byli w stanie zapisać się do newslettera, a także otrzymać prezentu za zapis. Dodatkowo Asia nie była zadowolona z możliwości programu MailPoeat, w zakresie graficznej oprawy e-maili. A przykłada do tego ogromną wagę, ponieważ z wykształcenia jest graficzką. W sumie każda kobieta lubi jak wszystko, to co robi wygląda estetycznie.

Joanna Kurek – Wiara czyni poród

W trakcie konsultacji online z Asią ustaliłyśmy zakres zmian i przebieg prac. Asia stworzyła teksty merytoryczne do wiadomości z automatyzacji powitalnej oraz na stronę one time offer, a ja zajęłam się kwestiami technicznymi tj.

  • dezaktywowanie programu do mailingu – Mailpoet,
  • utworzenie i skonfigurowanie konta w programie do newslettera – Mailerlite,
  • zbudowanie drzewka automatyzacji powitalnej z lead magnetem – afirmacje porodowe,
  • osadzenie formularza zapisu do newslettera na stronie głównej,
  • utworzenie strony one time offer (strona zawierająca specjalną ofertę cenową dla osób, które spełniły konkretny warunek, np. zapisały się do newslletera),
  • testowanie ścieżki użytkownika od zapisu po ostatnią wiadomość z automatyzacji.

Jesteś ciekawa/-y, jak wygląda utworzony lejek?
Tutaj możesz zapisać się do newslettera Asi -> https://wiaraczyniporod.pl/#pobierzprezent

Autor: Joanna Kurek

Teraz każdy użytkownik, który zapisze się do newslettera Joasi otrzyma darmowy prezent, a także specjalną ofertę jej kursu Wiara Czyni Poród Standard. Ponadto otrzyma on sekwencję powitalną, składającą się z 5 wiadomości e-mail. Każda z wiadomości przybliży użytkownikowi markę osobistą Asi.

Usługi, które wybrała Asia:

Podobne wpisy