Deleguj zadania, by odzyskać czas na to, co naprawdę ważne

Czujesz się więźniem własnego biznesu, bo zamiast spijać śmietankę, gasisz pożar za pożarem po uszy zakopany w bieżączce? Zrzuć zbędny ciężar z barków i oddaj część obowiązków doświadczonej wirtualnej asystentce, by skupić się na istotnych zadaniach, a po pracy mieć wolne!

Deleguj zadania, by odzyskać czas na to, co naprawdę ważne

Czujesz się więźniem własnego biznesu, bo zamiast spijać śmietankę, gasisz pożar za pożarem po uszy zakopany w bieżączce? Zrzuć zbędny ciężar z barków i oddaj część obowiązków doświadczonej wirtualnej asystentce, by skupić się na istotnych zadaniach, a po pracy mieć wolne!

Prowadzenie firmy, bywa trudniejsze, niż zakładałeś

Być może wydawało Ci się, że bez szefa nad głową będziesz mógł robić tylko to, co potrafisz najlepiej – i zarabiać na tym naprawdę dobre pieniądze. Tymczasem przytłoczyła Cię papierologia, niekończąca się lista maili wciąż czeka na odpowiedź, lista to-do puchnie od bieżących zadań… I może przez to nie do końca masz czas na rozwój biznesu. A co dopiero choćby na myślenie o życiu po pracy!

Na szczęście możesz skorzystać ze wsparcia

Nie musisz zatrudniać dodatkowego pracownika i płacić ZUS-owi więcej, niż to konieczne. Ani też zastanawiać się, czy w biurze zmieści się dodatkowa osoba. W wirtualnej asyście piękne jest to, że nie zabieram Ci ani przestrzeni, ani czasu… Ten ostatni wręcz Ci oszczędzam!

Na początek musisz tylko zdecydować, co mógłbyś i chciałbyś oddelegować. A potem już cieszysz się krótszą listą zadań, czasem dla siebie i bliskich albo możliwością skupienia się na rozwoju firmy zamiast ogarniania bieżączki. Brzmi dobrze, prawda?

Jak mogę Ci pomóc?

Twoja lista to-do może być zdecydowanie krótsza. Zobacz, jakie przykładowe zadania możesz mi oddelegować.

Umowy 

Uzupełnianie szablonów umów i dokumentów, wysyłka plików za pośrednictwem dedykowanej platformy do podpisu elektronicznego.

Faktury 

Wystawianie i wysyłka faktur z kodem QR, monitorowanie płatności.

E-maile 

Kontakt e-mailowy z klientem zgodnie z procedurą.

Pomyśl, ile czasu możesz oszczędzić!

[Przykład 1]  Papierkowa robota

Twoja sytuacja

Rozpoczynasz współpracę z nowym klientem lub pracownikiem i czeka Cię sporo papierologii. Masz gotowe szablony umów, dokumentów, ale nie masz czasu i/lub chęci na ich przygotowanie.

Jak mogę Cię wesprzeć?

Zajmę się wypełnieniem szablonów dokumentów, a następnie wyślę je do odpowiednich osób za pośrednictwem platformy umożliwiającej złożenie podpisu elektronicznego. Jeśli będzie taka potrzeba, zajmę się również wystawieniem faktur.

[Przykład 2]  Skrzynka odbiorcza

Twoja sytuacja

Klienci lub pracownicy często zadają Ci te same pytania, a Ty zawsze piszesz odpowiedzi od nowa. Za każdym razem żałujesz, że nie masz pod ręką gotowców. 

Jak mogę Cię wesprzeć?

Przygotuję dla Ciebie szablony e-maili i zajmę się ich wysyłką według Twojej procedury. Mogą to być m.in. wiadomości, które ułatwią Twojemu kontrahentowi rozpoczęcie współpracy z Tobą lub maile do Twojej bazy klientów, których zadaniem będzie np. przypomnienie im o płatności za fakturę.

Chciałbyś oddelegować coś, czego nie znalazłeś powyżej?

Spokojnie!

Zadania, które wykonuje WA są tak różnorodne i uzależnione od branży, że nie sposób ich tutaj wszystkich umieścić. Najlepiej będzie, jeśli skonsultujesz ze mną swoją listę to-do podczas naszego spotkania.

A ile to kosztuje?

Godzina mojej pracy to inwestycja 70 zł netto.
Fakturę wystawię Ci na koniec każdego miesiąca współpracy.

Naprawdę możesz mi zaufać

Przed rozpoczęciem współpracy podpisujemy nie tylko umowę dotyczącą współpracy, ale też powierzenia danych osobowych. Dzięki temu masz pewność, że dane Twoich odbiorców są ze mną bezpieczne!

Co mówią o mnie klienci,

którym już odchudziłam listę zadań?

Czujesz, że chcesz skorzystać z mojej wirtualnej asysty?

Działajmy!

Napisz do mnie: [email protected] lub
umów się na 15-minutową bezpłatną konsultację.

A może masz jeszcze jakieś pytania?

Po ustaleniu warunków współpracy otrzymasz ode mnie:
– umowę o świadczenie usług Wirtualnej Asysty, 
– umowę powierzenia przetwarzania danych osobowych. 

Prześlę Ci je w formie elektronicznej za pośrednictwem platformy Autenti –  obędzie się bez drukowania i późniejszego skanowania umowy!

Wiem, że w biznesie czas to pieniądz! Dlatego dbam o to, by był uczciwie mierzony.

Używam do tego specjalistycznego programu VirtAS. A Ty – dzięki porannym, poniedziałkowym raportom – jesteś na bieżąco z tym, ile godzin wykorzystałeś.

Tak, program, z którego korzystam, dokładnie pokazuje czas poświęcony na zadania.

Taki sposób rozliczania sprawia, że płacisz mi za każdą minutę pracy.

Tak, żeby było Ci wygodnie!

Najczęściej dzieje się to przez wiadomość e-mail lub przez specjalne aplikacje do zarządzania zadaniami, jak np. Asana czy ClickUp.

Jeśli zadanie, które chcesz mi zlecić, wymaga obszernego wyjaśnienia, możemy się także umówić na spotkanie online, by przegadać, co jest do zrobienia.

W tym momencie moi klienci prowadzą biznesy związane z takimi branżami, jak nieruchomości, turystyka, IT czy edukacja.

Chętnie jednak podejmę nowe wyzwania!

Teoretycznie – tak.

W praktyce może być nieco trudniej, bo nie będziesz moim jedynym klientem. A ja w pierwszej kolejności realizuję zadania z mojego harmonogramu.

Jeśli jednak czas mi pozwoli, z przyjemnością postaram się Ci pomóc.

Standardowo z każdym klientem indywidualnie ustalam czas wykonania zadania (1-3 dni).

Są – choć może nie ma ich wiele, bo to zawód, który wymaga sporej wszechstronności.

Ale też nie jest tak, że wszyscy robią wszystko.

Ja na przykład nie zajmuję się telemarketingiem ani mediami społecznościowymi.