Pomogę Ci zapomnieć o długich listach zaległych zadań.
Na zawsze!

Nie szukasz zwykłej asystentki, która bezkrytycznie zrobi, co każesz. Zależy Ci na jakości – i dlatego potrzebujesz kogoś, kto nie tylko weźmie na siebie część Twoich obowiązków, ale będzie proaktywnie pokazywać Ci, jak jeszcze możesz usprawnić swoje działania. 

Nazywam się Karolina Nowicka i na co dzień pomagam przedsiębiorcom odzyskać równowagę między życiem i pracą.

Nie, nie jestem coachem, który będzie Cię wspierał w byciu zen, nawet w trakcie sztormu. Nie powiem Ci, że wszystko jest w Twojej głowie, bo wiem, że spora część jednak jest na Twojej liście to-do. Jestem wirtualną asystentką, która stawia na konkret. Wierzę w siłę skupienia się na tym, co robi się najlepiej, i oddelegowania całej reszty, by bez wyrzutów sumienia cieszyć się wolnymi wieczorami. Albo rankami – bo kto powiedział, że na swoim trzeba pracować od 8.00 do 16.00?

Zostałam Wirtualną Asystentką,
bo kocham działanie

Frustruje mnie stanie w miejscu, a napędza możliwość pomagania innym. W trudnych sytuacjach zamiast załamywać ręce, szukam rozwiązań. Tak zresztą trafiłam na zawód wirtualnej asystentki, kiedy sytuacja zdrowotna nie pozwalała mi wrócić do etatowej pracy. Dziś cieszy mnie to, że mogę pracować z ambitnymi przedsiębiorcami, którzy doceniają nie tylko moje rzetelne wsparcie, ale i proaktywne szukanie miejsc w ich biznesach, w których można byłoby jeszcze dokręcić śrubki. Skoro można działać sprawniej, trzeba korzystać!

Moją supermocą jest
ogarnianie zadań technicznych i biurowych

Bardzo ważny jest dla mnie balans między pracą a życiem po niej. Czas jest dla mnie niezwykle cennym zasobem. Dlatego też dbam o to, by mieć go dla bliskich mi osób. I chcę pomóc go odzyskać także Tobie. Dzięki temu będziesz mógł zapomnieć o siedzeniu po godzinach, a zaczniesz cieszyć się zasłużonym odpoczynkiem. Albo przestrzenią na kolejne biznesowe podboje – bo może akurat to relaksuje Cię najbardziej?

A jakie są inne moje mocne strony?

Zerknijmy na talenty Gallupa!

Komunikatywność

Potrafię skutecznie tłumaczyć nawet trudne zagadnienia.

Odpowiedzialność

Jak obiecam, to dowiozę. Nie obiecuję tego, co niemożliwe.

Bezstronność

Wszystkich klientów traktuję równo –
i z taką samą troską dbam o rozwój ich firm.

Osiąganie

Mam mnóstwo energii do działania
i kocham nowe wyzwania.

Rywalizacja

Chcę być dla Ciebie najlepszą opcją
z dostępnych WA.

Czujesz, że dobrze by nam się razem pracowało?

Napisz do mnie: [email protected] lub
umów się na 15-minutową bezpłatną konsultację.