Strefa Wirtualnej Asysty

Wirtualna Asystentka

Karolina Nowicka

Wolność, elastyczność, rozwój to daje mi praca Wirtualnej Asystentki. Brak tu monotonii, cały czas stoją przede mną nowe wyzwania. Uwielbiam ten stan.  

Co więcej praca ta pozwala mi wykorzystać zdobyte wcześniej doświadczenie, a co najważniejsze pozyskać nowe.

portret

moje umiejętności

Wachlarz moich umiejętności jest zróżnicowany. Posiadam 4 letnie doświadczenie jako pracownik administracyjny. Tworzenie pism o charakterze formalnym, obsługa klienta, poruszanie się po arkanach prawa to dla mnie żaden problem. Dodatkowo mam doświadczenie w byciu najemcą, a obecnie wynajmuję swoje mieszkanie. Co więcej ukończyłam studia podyplomowe, kierunek Zarządzanie i Inwestowanie w Nieruchomości, dzięki którym rozszerzyłam swoja wiedzę teoretyczną. Aspekt praktyczny i teoretyczny mam przyswojony. Profesjonalnie zajmę się poszukiwaniem i opieką Twojego Najemcy. 

Ukończyłam Kurs dla Wirtualnych Asystentek + Specjalista WordPressa, który to wyznaczył mi drogę do świata wirtualnego, wzbogacając mnie w wiedzę oraz nowe umiejętności. Najlepszą wizytówką mojej pracy jest moja autorska strona, którą masz przyjemność obecnie oglądać wraz z zawartą ofertą usług.

Cały czas się rozwijam i szukam nowatorskich rozwiązań, wszystko po to by zaproponować Ci usługę na jak najlepszym poziomie i dlatego, że lubię to co robię.

moje talenty wg Gallupa

 • KOMUNIKATYWNOŚĆ

  Osoby, które wyróżnia cecha Komunikatywności, na ogół łatwo „ubierają swoje myśli w słowa". Są dobrymi rozmówcami i mówcami

 • RYWALIZACJA

  Osoby, które wyróżnia cecha Rywalizacji, mierzą swój postęp porównując go z postępem innych ludzi. Dążą do tego, aby zająć pierwsze miejsce i uwielbiają współzawodnictwo.

 • BEZSTRONNOŚĆ

  Osoby, które wyróżnia cecha Bezstronności, są wyczulone na potrzebę traktowania wszystkich jednakowo. Starają się traktować każdą osobę obiektywnie, ustalając jasne zasady i trzymając się ich.

 • OSIĄGANIE

  Osoby, które wyróżnia cecha Osiągania, mają w sobie duży zapas sił życiowych i ciężko pracują. Czerpią olbrzymią satysfakcję z bycia osobą zajętą i efektywną.

 • ODPOWIEDZIALNOŚĆ

  Osoby, które wyróżnia cecha Odpowiedzialności, czują się psychicznie odpowiedzialne za to, co zadeklarowały się zrobić. Są wewnętrznie zobowiązane takimi wartościami, jak uczciwość i lojalność.

o Wirtualnej Asystentce

Nie wiesz kim jest Wirtualna Asystentka i nigdy o niej nie słyszałeś? Czas to zmienić!

Wirtualna Asystentka to asystentka, która pracuje zdalnie z dowolnego miejsca na świecie. Do swojej pracy potrzebuje laptopa, telefonu oraz kawałka własnej przestrzeni. Współpraca z Wirtualną Asystentką ma charakter współpracy partnerskiej, sama też jest przedsiębiorcą. Takie rozwiązanie jest bardzo korzystne dla Ciebie, ponieważ: